Випуск 2010 рік

Вчора закінчилися випускні ранки в нашому садочку. 50 шестирічок востаннє попрощалися зі своїм улюбленим садочком. Ми пишаємося цими діточками – серед них 5 переможців міського інтелектуального конкурсу, переможці міської спартакіади “Перші кроки” -Панасенко Платон і Піщалка Микита, учасники музичного фестивалю і просто добрі, бешкетливі, щирі, смішні наші улюблені яскраві зірочки.

В цей зірковий випуск вклали свою душу, частку серця,знання і вміння вихователі Сидоренко Ірина Миколаївна, Тубаєва Наталія Володимирівна, Маглєй Юлія Ігорівна, Олійник Ольга Станіславівна, помічники вихователів Ситнік Тетяна Олександрівна, Пустовіт Валентинв Іванівна, Колодницька Марина Перфилівна, допомагала розвивати фізичні якості і силу дітей інструктор з фізкультури Сиса Ольга Станіславівна, а залучали до світу музичного мистецтва та хореографії музичні керівники Беликова Вікторія Володимирівна і Ричік Ірина Іванівна. Багато щирих слів вдячності отримали працівники від дітей і батьків закладу. Ось слова Зінченко Таміли, матусі Микитки з 7 групи:“Сьогодні дитячий садок випускає чергових пташенят у широкий світ. Зі словами вдячності я хочу звернутися до всіх робітників. Ви пильно доглядали наших малят, нянчили, пестили, лікували, розважали, вчили співати і малювати, рахувати і читати, дарували ласку дітям.
Професія “вихователь” – це не просто професія, це стан душі, якому не навчить жоден ВУЗ, коли в тебе не має жодної іскорки ти не будеш довго працювати з дітьми. В вас вона іскриться. Щиро дякую Вам за наших діток. Бажаю Вам терпіння, здоров’я, творчих успіхів,ласкавих посмішок малят.”

Настуся Міхієнко, вихованка 6 групи присвятила працівникам закладу ось ці чарівні і щірі слова :

Ви були для нас як мами

Добрі, ніжні повсякчас.

Сумно нам прощатись з вами

Будем пам’ятати Вас.

Ви роки всі віддавали

Частку серденька свого

Нас любили і навчали

Хоч не легко вам було.

Ми ніколи не забудем

Хай летять собі роки

Ваші очі, вашу мудрість

Ваші руки золоті”

Сподіваємось, що наші випускники та їх рідні назавжди запам’ятають свій останній ранок у садочку, бо  кожна з трьох груп занурилась у різні музичні проекти – до участі у фабриці зірок, подорожей на повітряній кульці, в країну Знань. Під час реалізації цих проектів діти разом зі своїми батьками мали змогу довести весело і з гарним настроєм, що вони  адаптовані до життя у новому соціальному інституті – до навчання у школі.  Колеги будуть мати можливість  познайомитися з міксом найкращих знахідок цих ранків на сторінках педагогічної скриньки.

А колектив дошкільного навчального закладу “Ведмедик” бажає своїм випускникам успіхів у подальшому житті і навчанні, не забувати своїх перших друзів і рідний садочок.

 

Залишити відповідь