Казкові герої в гостях у Ведмедика

За доброю традицією у всьому світі 1 червня проходить свято на честь «Міжнародного дня захисту дітей». Третього червня до цього свята приєднались педагоги нашого садочка. Дітям було організовано музично-спортивне свято «Казкові герої в гостях у Ведмедика».

До дітей завітало Літо, клоунеса Іриска, Дракончик. Діти грали у музичні та рухливі ігри, танцювали таночки, розповідали вірші про літо, рідну країну, дитинство. Таке цікаве свято організували наші талановиті та артистичні педагоги Анна Харламова, Інна Гіріна, Олександра Ліщина. Музичний та хореографічний супровід – Лариса Шлепченко, Олена Іващенко, Марина Мушка.
Але свято не буває без подарунків, які дуже полюбляють та чекають діти. В цьому році наші вихованці та педагоги отримали чудові сюрпризи у вигляді 2 розвиваючих наборів з інтелектуального та сенсорного розвитку «Блоки Дьєнеша» та корекційні гумові килимки для кожної групи. Велика подяка за подарунки та турботу нашим шефам ПрАТ НКМЗ та особисто депутату міської ради Левченко Сергію Андрійовичу. Від всього колективу, дітей та батьків вихованців висловлюємо подяку за турботу, яку ми постійно відчуваємо. Завдяки Вашій підтримці зміцнюється матеріальне забезпечення дошкільного закладу, покращуються умови для розвитку дошкільнят.

Залишити відповідь