Новорічне свято

Тривають новорічні свята, які дарують нам багато приємних подій. Безперечно серед них особливе місце займають новорічні ранки, які відбулись у дитсадку. Наші маленькі улюбленці разом зі своїми педагогами підготували чудові виступи.


На свята приходило багато казкових героїв. Звичайно був і Дід Мороз зі Снігуронькою, Зимонька та бабуся Ягуся, Білосніжка та гноми, лісові звірята та багато інших.
В цьому році втілити творчі задуми вихователям допомагали наші шановні батьки. Дякуємо татусям – Кобринському Володимиру (гр.№3) та Ратіч Валерію (гр.№9), дідусю Губаренко Анатолію Володимировичу (гр.№7), а також випускнику нашого дитсадка – Непоп Костянтину (гр.№ 10), які гарно впоралися з роллю Діда Мороза. Приємно здивували малюків групи №10 чарівниця Зимонька та бешкетниця Баба Яга, у виконанні Нікітіної Тетяни та її старшої доньки Лізи. Звеселили всіх гостей на святі Ведмедик з Лисичкою, які прийшли до нас завдяки нашим артистичним матусям з групи №3 – Вербицькій Олені та Будяк Надії.
Запрошуємо всіх бажаючих до нашої новорічної фотогалереї, щоб ще раз повернутись у новорічну казку, яку подарував нам дидсадок.

 

Залишити відповідь