Тиждень безпеки дитини

З 14.05 по 18.05 2018 року у нашому садочку триває “Тиждень безпеки дитини”. Кожен день тижня маж свою певну тематику та наповнення іграми, бесідами, спостереженнями, тематичними заняттями.

Використані форми роботи сприяють узагальненню та закріпленню знань дітей про поводження у природному середовищі, знання правил з дорожнього руху, у побуті, серед людей тощо.

17 травня в рамках Тижня безпеки дитини у нашому садочку було проведено День Цивільного Захисту. Колектив та вихованці закладу прийняли участь у навчальному об’єктовому тренуванні з евакуації під час виникнення пожежі з метою навчання дорослих та малечі правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Діти старших груп протягом тижня відпрацьовували набуті знання у естафетних іграх, молодші дошкільники знайомилися з дидактичними іграми на запропоновані тематики.


Діти середніх груп № 3, 4, 5 17 травня разом з вихователями Ольгою Непоп, Ольгою Олійник, Анжелою Жук і інструктором з фізичного виховання Мариною Мушкою прийняли активну участь у спортивному заході «Школа пожежних наук». На свято завітав Незнайко, який потрапив у біду, граючись з сірниками. Наші вихованці розповіли цікаві повчальні вірші, відгадали загадки на протипожежну тематику, позмагались у естафетних іграх «Розпали вогонь», «Огороди вогнище», «Аптечка першої допомоги», «Загаси вогонь», «Смуга перешкод». Наприкінці свята Незнайко навчився правилам поводження з сірниками, вивчив правила пожежної безпеки.

 

 

Залишити відповідь