Фінансування ДНЗ

 

Благодійництво – це добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Специфічними формами благодійництва є меценатство, спонсорство і волонтерська діяльність

Відповідно до статті 38 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ (із змінами, далі Закон №2628) додатковими джерелами фінансування є добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб, інші кошти, не заборонені законодавством України.

Один із дієвих шляхів залучення джерел фінансування – створення благодійної організації (фонду), яка сприятиме розвитку конкретного навчального закладу.

 

 

 

 

 

Для створення  комфортних умов  життєдіяльності та всебічного розвитку наших вихованців працівники закладу докладають багато зусиль. Але іноді самотужки нам не вдається вирішувати життєвоважливі питання. Адміністрація та колектив ДНЗ висловлює подяку батькам, спонсорам, шефам  за надання допомоги та підтримку закладу.

 

Спонсорська допомога батьків

 

Спонсорська допомога ПрАТ НКМЗ

 

Фінансування потреб ДНЗ №69 за рахунок місцевого бюджету

Звіт про фінансування потреб ДНЗ №69, 2017-2018

 

 

 

 

Залишити відповідь