Вітаю з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Запрошуємо всіх на святкову ходу о 17.30. Старт від кафе Молодіжне, маршрут: вул. В. Стуса – вул. Дружби – парк ім. Пушкіна.

 

З Днем Незалежності,
Вітаю Україно! Вставай!
Борися до кінця!
За мирне, світле, чисте небо,
Та вільне краще майбуття!.
Не забуваймо тих Героїв,
Котрі пішли у Небеса,
Тих, що рятують Україну,
ціною власного життя!

 

Ой, на Івана, та й на Купала

Напередодні народного свята Івана Купала мешканці садочка «Ведмедик» долучитися до народних традицій. Разом з гостями – працівниками художнього музею,  малюки подорожували  казковим лісом у пошуках цвіту папороті. Прочитайте решту цього запису »

Знай свої права, дитино!

Кожна людина у світі має свої права та обов’язки! Є свої права і у дошкільнят. Діти мають знати та цінувати свої права, вміти користуватися ними.

2 липня до малят “Ведмедика” завітала представник головного територіального управління юстиції у Донецькій області Лушпа Тетяна Сергіївна, яка провела з дітьми правову гру “Права та обов’язки дитини”.

 

Прочитайте решту цього запису »

У садочку влітку не нудьгують дітки!

Педагоги нашого закладу завжди турбуються про зміцнення здоров’я дітей, їх психологічний комфорт та розвиток умінь, знань, навичок, відкриття нових вражень. Щоб діти мали задоволення від перебування в садочку в літній період вихователі облаштували ігрові майданчики таким чином, щоб усі діти можливість позайматись, пограти, відпочити.

Прочитайте решту цього запису »

Казкові герої в гостях у Ведмедика

За доброю традицією у всьому світі 1 червня проходить свято на честь «Міжнародного дня захисту дітей». Третього червня до цього свята приєднались педагоги нашого садочка. Дітям було організовано музично-спортивне свято «Казкові герої в гостях у Ведмедика».

Прочитайте решту цього запису »

Тиждень безпеки у малюків «Ведмедика!»

З 22 травня по 29 травня 2019 року у нашому садочку тривав тиждень безпеки дитини. Кожен день тижня був тематичним. Діти вивчили правила поводження у природі, вдома, на вулиці, як треба поводитися з незнайомцями…

Прочитайте решту цього запису »

Конкурс відеороликів “З любов’ю до рідного краю”

Клуб Підприємців Краматорська запросив всіх бажаючих взяти участь в конкурсі відеороликів «З любов’ю до рідного краю», який проводиться у рамках Фестивалю аматорського мистецтва імені Марії Примаченко.

Прочитайте решту цього запису »

Cпортивні костюми для юних спортсменів

Дякуємо нашим шефам –  ПрАТ НКМЗ, в особі депутата міської ради Левченка Сергія Андрійовича, за постійну підтримку та придбання нових спортивних костюмів для юних спортсменів – вихованців старших груп, які прийматимуть участь у міській спартакіаді “Перші кроки до спорту”. Малята дуже пишаються новою формою та готові до участі у змаганнях.

Прочитайте решту цього запису »