Тиждень безпеки у дитсадку

26 травня у рамках Тижня безпеки дитини у дошкільному навчальному закладі «Ведмедик» відбулася зустріч дошкільнят з пожежниками та рятувальниками.

Практична частина Дня цивільного захисту розпочалася із відпрацювання порядку евакуації малюків із дитсадка, які на чолі з вихователями швидко залишили приміщення і зібралися на подвір’ї.

Розпочалося дійство із теоретичної частини. Корисну інформацію співробітники ДСНС донесли до дітлахів у цікавій формі. Рятувальники розповіли дітям про першочергові правила, яких потрібно дотримуватися щоб запобігти пожежі. Працівники Служби порятунку пояснили, чому не можна зачіпати незнайомі залізні предмети, а також застерегли не брати до рук сірників. Вихованці садочка показали гарні знання: вони дружно і правильно відповідали на питання гостей, всі хором назвали телефонний номер пожежно-рятувальної служби «101».

Якщо досі діти уважно та зосереджено слухали працівників ДСНС, то під час практичного заняття – демонстрації можливостей пожежно-рятувальної техніки – вибухнув справжній шквал позитивних емоцій. Малюкам випала можливість приміряти рятувальні костюми, оглянути рятувальне приладдя, побачити на власні очі, як відбувається гасіння пожежі.

Навчаємось, граючись, – головний принцип у вихованні дошкільнят. А завдяки рятувальникам навчально-виховний процес стає не тільки пізнавальним, але й цікавим та видовищним.

 

 

 

Залишити відповідь